Usługi dronowe& Filmowanie z lotu ptaka

All Team

Kamil Rzeźnik

Licencjonowany pilot UAV NSTS-06

Wielki fan muzyki z różnych gatunków, basista i człowiek od marketingu. Od wielu lat fascynują go możliwości bezosobowych statków powietrznych na tyle, że postanowił założyć projekt Spec Drones. Pełni tu rolę przewodnika, dbającego o dobrą atmosferę, jest pilotem NSTS-06 i zajmuje się PR-em. Niektórzy mówią, że jest kompulsywny, czyli że jak już coś zacznie… to nie spocznie, dopóki nie skończy.

sławek czempiel

Sławek Czempiel

Licencjonowany pilot UAV NSTS-06

Fan dronów i gitary elektrycznej, zawodowo pracujący jako leśniczy. Specjalizuje się w orotofotomapach, a także w wykonywaniu zleceń nocnych. Pełni kluczową rolę w zespole Spec Drones. Każdy dzień bez przynajmniej jednej “kąśliwości” z jego strony, jest dla Nas dniem straconym.

Marcin Jasiec

Licencjonowany pilot UAV NSTS-06

Dusza towarzystwa to mało powiedziane. Uwielbia towarzystwo innych osób oraz trudne do rozwiązania zagadki. Do wymagających najlepszych technik i umiejętności w lotach dronami zleceń, zgłasza się jako ochotnik numer jeden. Wszędzie go pełno. Posiada dużą wiedzę z zakresu budowy dronów co jest również jedną z jego wielu pasji. W naszej drużynie pełni rolę wspomagającego podczas dużych zleceń.