PROFESJONALNY SPRZĘT

Aby skutecznie wykonać zaplanowane zadania, a następnie dostarczyć zadowalające efekty pracy — należy korzystać z produktów najwyższej jakości. Poniżej przedstawiamy Państwu sprzęt, który robi wszystko to, co Państwu oferujemy.

DJI Phantom 4 Pro V2.0

Nowy Phantom 4 Pro V2.0 posiada system transmisji OcuSync, który wspiera automatyczną zmianę częstotliwości i umożliwia połączenie z DJI Goggles bezprzewodowo. Podobnie jak Phantom 4 Pro i Advanced, Phantom 4 Pro V2.0 został wyposażony w 1-calową 20-megapikselową matrycę, dającą możliwość nagrywania wideo w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę, natomiast tryb zdjęć seryjnych pracuje w 14 klatkach na sekundę. Co więcej, system FlightAutonomy zawiera podwójne tylne czujniki wizyjne oraz system czujników na podczerwień, umożliwiający 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz 4-kierunkowe ich unikanie.

DJI FPV

DJI FPV to profesjonalny dron wyposażony w gogle DJI FPV V2, które pozwalają na szerokie pole widzenia 150°. Dron posiada 3 tryby lotu, dzięki czemu jest przystosowany zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących entuzjastów. DJI FPV wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, takie jak transmitowanie wideo w jakości 4K/60FPS na odległość nawet 6 kilometrów. OcuSync 3.0 zapewnia bezpieczny lot dzięki procedurom RTH, oświetleniu dolnemu i awaryjnemu hamowaniu oraz zawisowi.

DJI MAVIC 3M

Skuteczne lotnicze mapowanie potrzebuje widzieć to, co jest niewidoczne. Dlatego Mavic 3 Multispektralny posiada dwie formy widzenia. Łączy on kamerę RGB z kamerą multispektralną, aby skanować i analizować wzrost roślinności z całkowitą jasnością. Zarządzanie produkcją rolniczą wymaga precyzji i danych, a Mavic 3M je dostarcza.

DJI Mavic 3 Enterprise

Serie Mavic 3 Enterprise redefiniuje standardy branżowe dla małych dronów komercyjnych. Z migawką mechaniczną, aparatem 56× zoom i modułem RTK do precyzji na poziomie centymetra, Mavic 3E przenosi mapowanie i efektywność misji na nowe poziomy. Dostępna jest również wersja termowizyjna do gaszenia pożarów, poszukiwania i ratowania, inspekcji oraz operacji nocnych.

DJI MATRICE Enterprice Edition

DJI Matrice 30 to nowa seria dronów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Łączy ona zalety profesjonalnego drona Matrice 300 RTK z zaletami mniejszych quadrocopterów Matrice 2 Enterprise Advanced. Dzięki czasowi lotu do 41 minut, odporności na wodę i pył (IP55), podwójnym czujnikom optycznym i ToF oraz odbiornikowi ADS-B, dron jest przystosowany do pracy w trudnych warunkach, takich jak misje typu Search and Rescue. M30 jest wyposażony w kamerę szerokokątną, kamerę z zoomem, dalmierz laserowy oraz w przypadku wersji Matrice 30T, w kamerę termowizyjną.

DJI Inspire 2

Inspire 1 był rewolucyjnym modelem. Był pierwszym dronem filmowym na świecie, który zintegrował system transmisji wideo HD, gimbal obrotowy 360° i aparat 4K, a także prostotę kontroli za pomocą aplikacji. Premiery kamer Zenmuse X5 i X5R jeszcze bardziej ugruntowały pozycję Inspire'a jako kluczowego narzędzia dla filmowców na całym świecie.

Inspire 2 bierze to, co było dobre w modelu Inspire 1 i ulepsza to. System przetwarzania obrazu CineCore2.0 został uaktualniony do CineCore2.1, rejestrując wideo w jakości do 6K w CinemaDNG/RAW i 5.2K w Apple ProRes, kiedy jest używany z kamerą Zenmuse X7. Przyspiesza od 0 do 50 mph (80 km/h) w zaledwie 5 sekund i osiąga maksymalną prędkość 58 mph (94 km/h) oraz maksymalną prędkość opadania 9m/s, co jest niespotykane dla prędkości i zwinności w maszynie tej wielkości. System podwójnej baterii przedłuża czas lotu do maksymalnie 27 minut (z X4S), a technologia samoogrzewania pozwala na latanie nawet w niskich temperaturach.
FlightAutonomy został przeprojektowany i specjalnie opracowany dla Inspire 2, zapewniając dwa kierunki unikania przeszkód i redundancję czujników.
Zwiększona inteligencja dodaje wiele inteligentnych trybów lotu, w tym Spotlight Pro, dając nawet jednemu pilotowi możliwość tworzenia skomplikowanych i dramatycznych ujęć.
Uaktualniony system transmisji wideo jest teraz w stanie przesyłać sygnał podwójnej częstotliwości i podwójnego kanału, przesyłając wideo z kamery FPV zamontowanej na pokładzie i głównej kamery jednocześnie, co ułatwia współpracę pilota i operatora kamery.