Witaj w naszym świecie!

Jesteśmy pasjonatami bezzałogowych statków powietrznych. Interesuje nasz szczególnie wykonywanie zadań i ulepszanie różnego typu procesów dzięki nim. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy szeroką ofertę usług.

Jesteśmy elastyczni, a to oznacza, że możemy przyjechać do dowolnego miejsca w Polsce, jak i całej Europie, aby wykonać usługę z wykorzystaniem specjalistycznego drona.

Nasz zespół liczy wiele osób, które są gotowe do współpracy z Tobą lub Twoją firmą. Napisz do nas emaila, w którym dokładnie opisz czego potrzebujesz, a my staniemy na rzęsach aby to wykonać.

Wszyscy piloci SpecDrones posiadają odpowiednie uprawnienia i są wpisani do ewidencji Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Oferujemy

Nasz Team

Kamil Rzeźnik

Licencjonowany pilot UAV NSTS-06

Wielki fan muzyki z różnych gatunków, basista i człowiek od marketingu. Od wielu lat fascynują go możliwości bezosobowych statków powietrznych na tyle, że postanowił założyć projekt Spec Drones. Pełni tu rolę przewodnika, dbającego o dobrą atmosferę, jest pilotem NSTS-06 i zajmuje się PR-em. Niektórzy mówią, że jest kompulsywny, czyli że jak już coś zacznie… to nie spocznie, dopóki nie skończy.

Sławek Czempiel

Licencjonowany pilot UAV NSTS-06

Fan dronów i gitary elektrycznej, zawodowo pracujący jako leśniczy. Specjalizuje się w orotofotomapach, a także w wykonywaniu zleceń nocnych. Pełni kluczową rolę w zespole Spec Drones. Każdy dzień bez przynajmniej jednej “kąśliwości” z jego strony, jest dla Nas dniem straconym.

Marcin Jasiec

Licencjonowany pilot UAV NSTS-06

Dusza towarzystwa to mało powiedziane. Uwielbia towarzystwo innych osób oraz trudne do rozwiązania zagadki. Do wymagających najlepszych technik i umiejętności w lotach dronami zleceń, zgłasza się jako ochotnik numer jeden. Wszędzie go pełno. Posiada dużą wiedzę z zakresu budowy dronów co jest również jedną z jego wielu pasji. W naszej drużynie pełni rolę wspomagającego podczas dużych zleceń.

Spec Drones

Działamy na terenie całego kraju, a także w Uni Europejskiej. Zapraszamy serdecznie do współpracy.